Nadštandardný dom s veľkorysým bazénom – Trenčianska Turná

Popis nehnuteľnosti

Chceli by ste vlastniť dom, kde sa každý deň môžete cítiť ako na dovolenke? Tento nadštandardný rodinný dom vám toto želanie môže splniť. Nachádza sa v tichej časti malebnej obce Trenčianska Turná. Priateľská a bezpečná lokalita poskytuje všetko, čo pre spokojný život potrebujete. Do krajského mesta to máte len na skok, no výborná občianska vybavenosť je aj priamo v obci. Škola, škôlka, lekári, veterinár, obchody, pošta či reštaurácia. To všetko je vám k dispozícii.

Interiér tohto 5-izbového domu je vybavený kvalitným talianskym nábytkom a ponúka vysoký štandard bývania. Jeho dispozícia zahŕňa tri nepriechodné spálne, ktoré poskytujú dostatok súkromia pre všetkých členov domácnosti, kúpeľňu so sprchovým kútom a samostatné WC s umývadlom. Srdcom domu je obývačka prepojená s priestrannou kuchyňou, ktorá uspokojí aj náročnejších kuchárov. Ďalšou jedinečnou črtou tohto domu je priestranná viacúčelová izba, ktorá môže slúžiť nielen ako pracovňa pre Váš homeoffice, ale aj pre zábavu a relax.

Výhodou tohto domu je určite technická miestnosť s kondenzačným plynovým kotlom, s 300 litrovým bivalentným zásobníkom na teplú vodu zo solárnych panelov a s rekuperáciou vzduchu (okrem čistenia vzduchu je jej funkciou aj zachytávanie tepla, ktoré vám pomôže významne znížiť náklady na vykurovanie). Miestnosť slúži aj ako práčovňa a miestnosť na sušenie bielizne.

V zádverí domu sa nachádza vstup do podkrovia slúžiaci ako úložný priestor.

Jedným z najvýraznejších prvokov tejto nehnuteľnosti je krytý bazén s veľkorysými rozmermi 8 x 3,7 x 1,5 metra, so slanou vodou, osvetlením a protiprúdom, ktorý poteší a umožní užívanie v každom počasí v dennú aj nočnú hodinu.

Ďalšou dominantou domu je prekrásna záhrada, ktorá ponúka ideálny priestor pre odpočinok v príjemnom prostredí a je navyše nenáročná na údržbu. Vo vyvýšených záhonoch a v priestore za bazénom si taktiež môžete dopestovať zdravú a chutnú úrodu.

Na pozemku sa nachádza aj záhradný domček (24m2), ktorý slúži ako praktický úložný priestor a terasa s posedením (30m2), kde môžete tráviť príjemné letné večery s rodinou alebo priateľmi. Pre autá sú pripravené 4 parkovacie miesta, čím je zabezpečený dostatok priestoru aj pre návštevy.

Mimoriadne priaznivé mesačné náklady robia z domu nielen krásne, ale aj ekonomicky výhodné miesto na život.

Plusy nehnuteľnosti

Kolaudácia

2011

Konštrukcia objektu

Drevodom

Kúrenie

Podlahové

Strecha

Kanadský šindeľ

Solárne panely

Úspora energie

Úžitková plocha

167 m2

Pozemok

739 m2

Bazén

Hĺbka 1,5m

OC Laugarício

3 km

Fotky

Máte otázku k nehnuteľnosti ?

Zavolajte a ja vám poradím.